Certifikát dárce s jemenským receptem - opravdový dárek k Vánocům, kterým darujete hned třikrát

18. 12. 2020

I letos vydává Pomůžu jak můžu Certifikát dárce. Pořiďte jej a darujte svým blízkým v čase vánočním, dobrý skutek. Pohlaďte svou duši i srdce dětí, k nimž se jiní obrátili zády, jimž válka vzala domov, rodiny a dokonce i jídlo. Když darujete jídlo na celý měsíc nebo dva, pro jedno dítě nebo maminku, nebo dokonce pro celou rodinu, zašleme vám originální Certifikát dárce. A k němu navíc některý z naprosto neodolatelných jemenských receptů. Aspoň vy tak ochutnáte skvělé jídlo, na které v současné situaci v Jemenu už téměř nikdo nedosáhne. 

Certifikát i recept můžete věnovat svým blízkým. A můžete si být jisti, že tento dárek nikdo neodloží jako nechtěný pulovr. Naopak, jeho pořízením dáte jídlo na celý měsíc dětem v Jemenu, kde zuří nekonečná válka, sobě darujete s ničím nesrovnatelný pocit vykonaného dobra a svým blízkým radost, že toho všeho mohou být součástí.

 Jak na to? Napište nám na info@pomuzujakmuzu.cz zda chcete Certifikát v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 1500 Kč. Certifikát zasíláme pouze elektronicky. Do Vánoc bychom to jinak už ani nestihli.  Následně zašlete na náš transparentní účet částku odpovídající hodnotě vybraného Certifikátu, do zprávy uveďte slovo CERTIFIKÁT. Jakmile se peníze na transparentním účtu Pomůžu jak můžu objeví, obratem vám certifikát zašleme.

Děkujeme, že pomáháte tam, kde štědrost potřebují lidé nejen o Vánocích. 


© 2018 | Pomůžu jak můžu, z.s.

IČ: 075 95 930 | č.ú. (CZK): 2701537846/2010 | č.ú. (€): 2301537847/2010

www.pomuzujakmuzu.cz | info@pomuzujakmuzu.cz