Online fitness podporuje projekt jídelny pro hladovějící i v Německu

22. 2. 2021

Minulý týden nám přišel email od kamarádky z Berlína. Již před časem se rozhodla iniciovat podporu lidí v Jemenu v Německu, kde žije. Zapojila svého muže do aukce. Někteří jste si vydražili jeho lekce online fitness. Nyní se Martina a její muž Gabrielle rozhodli online fitness využít dál. Jak? Přečtěte si níže přímo slovy Martine Teschnarové.

"Ahoj,  tuto sobotu (13. 2.) jsme s mým mužem uspořádali náš první dárcovský online fitness-trénink skrz zoom. Jako příležitost posloužil Sv. Valentýn, kde jsem se rozhodla to symbolicky spojit a uskutečnit právě tento víkend. Z minula jsem měla na platformě GoFundme.com > - na naší německé verzi "postnutý" krátký projekt a ten jsme použili jako kanál pro tento fundraising. "Reklamu" jsme udělali skrz naše osobní kanály, tedy kamarády, známé a jak se dalo v rámci našich omezených možností. Bylo to takové jedno velké neznámo, protože jsem netušila, kdo všechno se vůbec přihlásí, a jestli touto akcí oslovíme lidi do té míry, že ten projekt podpoří. Definitivně tady v Německu za účelem fundraisingu platí, že člověk "musí" něco nabídnou. A online cvičení se proto nabídlo jako velmi smysluplné. Už od prvního lock-downu cvičíme virtuálně a Gábi to má taky jako jednu z prací. V tomto duchu jsme na to plynule navázali. Na začátek jsem krátce prezentovala projekt a pak se šlo na věc a pěkně jsme si všichni zacvičili. Za tímto účelem jsme byli schopni nasbírat jednorázově neuvěřitelných 575 EUR na Sabininu jídelnu. Celkově nás bylo okolo 18 lidí (včetně nás obou). Musím říct, že jsem z té celé akce měla velikánskou radost!!!"

Obrovskou radost a vděk vnímáme i my! Z toho, že Martině a Gabimu jejich iniciativa vyšla. Z toho, že zase více lidí ví o Sabinině jídelně. I z toho, že je zase vidět, že malé skutky dokáží velké věci, v což všichni v Pomůžu jak můžu věříme.  

Děkujeme Martině, Garilelovi i všem, kteří pomáhají, jak mohou. 


© 2018 | Pomůžu jak můžu, z.s.

IČ: 075 95 930 | č.ú. (CZK): 2701537846/2010 | č.ú. (€): 2301537847/2010

www.pomuzujakmuzu.cz | info@pomuzujakmuzu.cz