Nový podzimní outfit, šperky nebo dobrou knihu sežnete na dobročinném bazárku pro Pomůžu jak můžu … a pomůžete!

29. 9. 2021

„Jak obyčejné ženské pomáhají obyčejným ženským, v zemi, kde děti umírají hladem a svět o tom mlčí“, tak jsme pojmenovaly setkání a dobročinný bazar, který nám v sobotu 2. října umožnilo uspořádat ve svých prostorách ostravské centrum PANT.

Celý jej vymyslela inciativa Mámy pro Jemen a těší se na vás nejen ony, ale i my, z Pomůžu jak můžu. Od 15 hodiny je připraven je dobročinný bazar, zdarma ochutnávka jemenských specialit a povídání o tom, jaké to je být 5 let dobrovolnou zdravotnicí v Jemenu, o každodenních starostech Jemenců, o tom, co máme všichni společného. Také o tom, jak funguje jídelna v Sanaa, kdo do ní chodí, jak jsme se „spřátelily“ se Sabinou Addailamy a její rodinou … i o tom, co se tam vaří a proč něco děláme my, tady v Čechách.

Jak to bude probíhat? Příjemně, přátelsky, vesele. Naše kamarádky z iniciativy Mámy pro Jemen vám vybraly ke koupi exkluzivní kousky oblečení z druhé ruky. Originální podzimní outfit navíc takový, který pomáhá, je zaručen. K němu pro dlouhé zimní večery u nás můžete pořídit i dobrou četbu. Korunu vašemu dobrému pocitu pak nasadí nákup šperků a doplňků, které vyrobily děti na pomoc dětem ve vzdálené zemi. Ke koupi budou také výjimečné a dnes prakticky nedostupné původní jemenské šperky.

Prostě odpoledne, které bude stát zato. Vezměte kamarádky, děti a přijďte strávit odpoledne v příjemném prostředí, dát si dobrou kávu, obdarovat sebe i druhé, a prostě se jen tak cítit dobře.

Osobně se na vás těší za Mámy pro Jemen: Martina Neuwirthová, Kateřina Bílá a Lenka Jonsztová a za Pomůžu jak můžu: Taťána Boháčová, Dáda Kyzková a Šárka Mokrá.


© 2018 | Pomůžu jak můžu, z.s.

IČ: 075 95 930 | č.ú. (CZK): 2701537846/2010 | č.ú. (€): 2301537847/2010

www.pomuzujakmuzu.cz | info@pomuzujakmuzu.cz