Vánoční dárek pro vaše blízké i děti v Jemenu

6. 12. 2022

Letos pro Vás máme netradiční dobročinný dárek. Vlastně ani ne tak my, jako nakladatelství Jazykový koutek, které ve svém portfoliu vytvořilo nový produkt s názvem Jazykový kvíz. Celý výtěžek z jeho prodeje je určen pro lidi z jídelny Pomůžu jak můžu v Sanaa. 

jazquiz_wO co se jedná popisuje Lucie Gramelová iniciátorka akce z Jazykového koutku:  "V naší e-knize najdete 50 kvízů, jejichž prostřednictvím nahlédnete do jazyků světových, ale i do jazyků méně obvyklých jako je třeba albánština, maďarština nebo litevština. Jazykové kvízy jsou nejen ideálním dárkem pro jazykové nadšence, ale mohou také posloužit jako netradiční zábava na teambuldingy, program na školní zájezdy i adaptační kurzy nebo osvěžující náplň hodin jazyků nebo zeměpisu. Co je ale mnohem důležitější, koupí e-knihy zároveň podpoříte jídelnu v Jemenu, kterou provozuje Sabina Addailamy. Částka 200 Kč odpovídá deseti obědům - až tedy budete v tomto vánočním čase luštit naše kvízy, vzpomeňte si, že jste pomohli nasytit deset lidí v zemi, kde je už mnoho let hladomor." 

Řečeno bylo vše. Tedy, udělejte radost sobě i blízkým, dobře se bavte, vzdělejte a pomozte. Díky, Lucie, díky, Jazykový koutku a díky, milí dárci! 

 

 

 KOUPIT JAZYKOVÝ KVÍZ PRO JEMEN >

 


© 2018 | Pomůžu jak můžu, z.s.

IČ: 075 95 930 | č.ú. (CZK): 2701537846/2010 | č.ú. (€): 2301537847/2010

www.pomuzujakmuzu.cz | info@pomuzujakmuzu.cz